Chytrá Horákyně

Schováno

Pokud jste na tuto stránku narazili, omylem jste našli archivovaný inzerát. Na tuto pozici teď nikoho nehledáme.

Hledáme… no, hm, jak to popsat. Ze začátku by náplň odpovídala pozici „Office Manager“ (zajištění běžného chodu kanceláře, telefony, spotřební materiál, správa knihovny). Ale to je jen startovací bod...

Práce s řízením kanceláře není příliš. Těšíme se nejvíc, že nám posila pomůže na projektech. Naše designové projekty vyžadují spousty „neviditelné“ práce. A s tou potřebujeme pomoci. Nemáme pro tuto pozici jméno, nejblíž by bylo „asistent/ka vedoucích projektů“.

A práce sestává z kombinace administrativy a řešení situací, které projekty přinášejí. Víc řešení problémů než plnění úkolů. Nic pro cvičenou opici. Je to pro chytrou horákyni, která se nebojí administrativy. Z této pozice vede cesta do několika dalších pozic. A rádi bychom, aby se to posile brzy podařilo.

Požadujeme: Minimálně středoškolské vzdělání. Solidní znalost MS Office. Schopnost se rychle učit. Trpělivost, samostatnost, chuť dělat dobrou práci.

Oceníme: Zdravý selský rozum, schopnost převzít zodpovědnost a domýšlet a dotahovat věci do konce.

Za co vás budeme nosit na rukou: Schopnost se orientovat v nejasných situacích a v pravou chvíli poskytnout užitečnou pomoc.

Jazyky? Nejsou vyloženě nutné, ale víceméně počítáme s tím, že AJ je už standard.

Praxe? Je fajn. Ale dáme přednost chuti dělat dobré věci.

Dá se to dělat při škole? Určitě bychom to nějak vymysleli.

Pracoviště: Praha 6 – Poblíž Hradčanské. Nabízíme poměrně neformální prostředí. Ocenění přínosu (nikoli jen podle hodin strávených na pracovišti).

Co pro to udělat?

  1. Pošlete nám životopis s fotografií.
  2. Nepovinné: Pokud budete chtít na sebe víc upozornit, prosím napište krátkou zprávu/studii o projektu, který byl pro vás z jakéhokoli důvodu významný. Může to být cokoli z práce, ze spolupráce, dobrovolnická aktivita, organizace akce, cokoli. Něco, co bylo potřeba udělat a co přineslo nějaký výsledek. Rozsah cca 1 strana a ideální struktura takové zprávy/studie je: Úvod do děje kontext / Co bylo potřeba udělat / Co jste udělal (a), jak se vám to povedlo / Jak to dopadlo, jaký efekt to mělo, jak to vnímali ostatní, jak to bylo užitečné / Co jste se na tom naučil(a) / Příloha – cokoli co podpoří vaši zprávu… Ideálně, pokud zpráva bude v jednom dokumentu (PDF, Word…)
  3. Mail pošlete na adresu prace@anfas.cz a do předmětu, prosím napište: ASI / Jméno Příjmení
  4. Do těla zprávy napište ještě jednou jméno, telefon, mail a čas, kdy vám můžeme zatelefonovat

Děkujeme a těšíme se na vás!