Kontakty

Kde nás najdete

S kým se potkáte

Posádku tvoří různorodý tým ovládající všechny disciplíny, které vyžadují naše projekty. Zákazníci se setkávají prakticky s každým z nás.

 • Tomáš Kostkan

  Šéf, designer a copywriter

  Centrální mozek firmy, kterou v roce 1995 spolu s Jitkou založil. Multimediální osobnost renesančního rozsahu, řešitel problémů, šiřitel odpovědí na základní otázky brandingu, života, vesmíru a vůbec. Ve volném čase kromě plážového volejbalu a plážového šviháctví provozuje také rockové mesiášnictví.

 • Jitka Slavíčková

  Designer a copywriter

  Spolu s Tomášem stála u zrodu firmy. Osciluje mezi funkcemi vrchního „extroverta“ kanceláře a jejího duchovního vůdce (chcete-li hlavní sektářka :). V její figuře a povaze se kříží a tluče elfská dvorní dáma s poživačným hobitem. Díky znalosti několika kopců a hradů je vyhledávaným firemním tour-guidem.

 • Blanka Hasilová

  Řešitelka speciálních operací

  Odborníci z AnFasu se shodují v tom, že nejlepší nasazení zakázky na koleje je „dát to Blance“. Zvládne totiž to, na co ostatní nejsou dost chytří nebo na to nemají čas. Při přemýšlení si vypomáhá podobně jako Sherlock Holmes virtuozní hrou na housle, při nasazení do akce zase černým páskem v Allkampf-Jitsu.

 • Simona Ušelová

  Designer a copywriter

  Amélie z Montmartru s neustálým úsměvem na tváři, vlídnou náladou a francouzským šarmem. Tato éterická bytost působí jako změkčující element v převážně pánském klubu designerů AnFasu. Milovnice jízdy na skútru – bez ohledu na počasí či vzdálenost. V létě ji to obvykle táhne k polárnímu kruhu.

 • Petr Vorasický

  Designer

  Velký veselý muž, který vyčnívá z davu nejen díky své výšce, ale i originalitě. Šikovný grafik, ilustrátor a šiřitel dobré nálady. Protřelý světoběžník, který se nebojí zkoušet nové věci – jezdí na lehokole, plaví se po Labi na parníku, dělá sochařské instalace a nechal se ukecat i k horolezení.

 • Roman Hájek

  Copywriter & tvůrce obsahu

  Vystudovaný teoretik komunikace s několikaletou novinářskou zkušeností, editor knih a hlava malého nakladatelství. Národní kladenský obrozenec, nadšenec a písmák. Neúnavně prolézá zapomenuté haldy, z nichž vytahuje na světlo boží nejrůznější kladenské poklady (více na Halda).

 • Tereza Dusilová

  Designer

  Tereza k nám vtrhla se svou vášní pro design i ilustraci a s odvahou pouštět se po nových neprobádaných cestách, za což má náš neskrývaný obdiv! Páru vypouští coby zpěvačka originální formace Iggy Mayerov, která se nese na vlnách dream popu s prvky shoegaze - Tereza když tak vysvětlí :)

 • Lukáš Šnýdr

  Web kodér

  Jakou průpravu člověk potřebuje, aby bravurně zvládal tvorbu webů? Kupříkladu Lukáš vystudoval elektrotechniku a politologii. Hrál hokej. Fandí fotbalu. Podílí se na provozu výtečné kavárny Café Novel v Ústí nad Labem. No a samozřejmě mu to proklatě rychle myslí.

 • Jana Štorkánová

  Chytrá horákyně

  Jana v našem týmu zastupuje prakticko-badatelský typ osobnosti. Umí si poradit a zařídit cokoli kdykoli kdekoli, čímž usnadňuje a rozveseluje život zbytku osazenstva. Janina mimopracovní vášeň je sestavování rodokmenů, noření se do prastarých rukopisů a odhalování nečekaných rodinných propletenců. Nedivili bychom se, kdyby začala psát výpravné romány.

 • Dáša Poláková

  Tisková produkční

  Dáša je naším produkčním guru a milovnicí parciálních laků a speciálních technik. Tiskových. Je schopná zařídit a vyrobit kdeco. Odpočívá na prkně – snowboardovém nebo surfovém.