Web

Nonstop podpora vašich aktivit

Váš web může pracovat jako obchodník, tiskový mluvčí, headhunter, HR manažer, zákaznický poradce, servisman, prodavač nebo i bavič. Teď jde o to, aby to dělal dobře...

Co z toho potřebujete vy?

Máme zkušenosti se všemi typy webů. Jsme zvyklí doprovázet své zákazníky od definice zadání, přes všechny potřebné disciplíny až po dodání hotového díla, aby jejich web fungoval tak, jak potřebují.

IQ proID Produktová prezentace
www.iqproid.com
DOMOPLAN Firemní web
www.domoplan.cz
Globalworx Firemní web
www.globalworx.eu
Yedoo Firemní web
www.yedoo.eu
Penta Investments Firemní web
www.pentainvestments.com
případovka
Kladenský zámek Web galerijního prostoru
www.kladenskyzamek.cz
XIN: Čínská literatura Web s eshopem
www.cinskaliteratura.cz
případovka
Prague Photo Show Prezentace festivalu pro fotografy
www.praguephotoshow.cz
CPI Šablona webů pro kancelářské budovy
např. www.bubenska.cz / www.zlatyandel.cz
Colours of Data Firemní web
www.coloursofdata.com
Minib Firemní web
www.minib.cz
CzechTourism: Stories Destinační web
pribehy.czechtourism.com
případovka
Pojďme o sobě rozhodovat Vzdělávací portál pro školy
www.rozhodujmeosobe.cz

Komplexní zajištění tvorby webu

Webová prezentace zpravidla zrcadlí obchodní a komunikační strategii společnosti. Proto se tvorby webu nejraději účastníme už od úplně prvních úvah, k čemu a komu by měl sloužit. Náš tým obsáhne všechny disciplíny, které jsou pro tvorbu originálního, funkčního a hlavně přesvědčivého webu potřeba.

  • Pomůžeme vám zformulovat zadání a ověřit, co vaše publikum potřebuje vidět, slyšet či číst. Zaměstnejte nás už na začátku svých úvah, ať víme, jakou roli web plní v rámci komunikační strategie.
  • Sestavíme strukturu obsahu, vymyslíme klíčová sdělení a natextujeme vše od nosných obchodních argumentů až po nejdrobnější hlášky.
  • Vytvoříme design, včetně specifických disciplín (UI a UX Design). Postaráme se o tvorbu vizuálního obsahu (infografiky, fotomontáže apod.).
  • Zajistíme technickou realizaci. Náš in house vývojářský tým umožňuje agilní vývoj a rychlou implementaci změn. Pro web development používáme převážně CMS systém Jellypot.net, jehož vývoj podporujeme.
  • Měříme, testujeme, udržujeme. Poskytujeme veškerou následnou péči. Můžeme pro vás web provozovat, dohlížet na jeho dostupnost, organizovat kampaně a měřit, jak plní své cíle...

Další služby

Můžeme udělat něco pro vás? Ozvěte se.