Web

...je vším, čím ho chcete mít!

Váš web může pro vás nonstop 24/7 pracovat jako obchodník, tiskový mluvčí, headhunter, HR manažer, zákaznický poradce, servisman, prodavač nebo i bavič. Teď jde o to, aby to dělal dobře...

Co z toho potřebujete vy?

Máme zkušenosti se všemi typy webů. Jsme zvyklí doprovázet své zákazníky od definice zadání, přes všechny potřebné disciplíny až po dodání hotového díla, aby jejich web fungoval tak, jak potřebují.

IQ proID Produktová prezentace
https://www.iqproid.com
Colours of Data Firemní web
http://www.coloursofdata.com
Prague Photo Show Prezentace festivalu pro fotografy
http://www.praguephotoshow.cz
Yedoo Firemní web
http://www.yedoo.eu
PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna Firemní web
http://www.prvniklubova.cz
Point CZ Firemní web ofsetové tiskárny
http://www.pointcz.cz
případovka
Penta Investments Firemní web
http://www.pentainvestments.com
případovka
CzechTourism: Stories Destinační web
http://pribehy.czechtourism.com
případovka
Lovci zážitků Web televizního seriálu
http://lovcizazitku.zoom.iprima.cz/cs/default.aspx
XIN: Čínská literatura Web s eshopem
http://www.cinskaliteratura.cz
případovka

Než se začne dělat web

Hluboký nádech! Webová prezentace zpravidla zrcadlí obchodní a komunikační strategii společnosti. Pomůžeme vám zformulovat zadání a ověřit, co vaše publikum potřebuje vidět, slyšet či číst (viz služby v kapitole Mapování). Zaměstnejte nás už na začátku svých úvah.

Content rules them all (Content, UX, Marketing)

Design sice nadchne, ale prodává obsah. Sestavení a vytvoření správného obsahu je pro úspěch webu klíčové. Pomáháme zákazníkům sestavit obsahovou strategii webu, informační architekturu formulujeme jejich obchodní argumenty, děláme UX design.

Web design, UI design

No samozřejmě. Děláme veškeré designérské disciplíny. Design uživatelského rozhraní, infografiky, fotomontáže a podobně.

Web Development

Máme rádi ruce nad celým procesem. Náš in house vývojářský tým umožňuje agilní vývoj a rychlou implementaci změn. To, co spolu se zákazníky vymyslíme, můžeme velmi rychle vidět, posoudit funkčnost a posunout dál. Pro web development používáme převážně CMS systém Jellypot.net, jehož vývoj podporujeme.

Měření, testování, údržba, porovozování

Poskytujeme následnou péči, kterou potřebuje váš web během svého provozu. Můžeme ho pro vás provozovat, dohlížet na jeho dostupnost. Organizovat kampaně a měřit, jak plní své cíle...

Můžeme udělat něco pro vás? Ozvěte se.