O nás

Jsme skupina lidí různého vzdělání, zájmů a povah. Spojuje nás chuť tvořit hodnoty a neustále zlepšovat sami sebe i věci kolem nás. Proto také vyhledáváme klienty, kteří to vidí podobně. Baví nás být u toho, když naše práce začíná fungovat a přináší našim klientům užitek.

Vyznáváme tři kvality (3Q)

 • Kvalita designu

  Design je naše vášeň. Tvořit, kouzlit, vyvolávat emoce, zapalovat zájem. Baví nás sledovat, jak se mění trendy a jak se přesto příliš nemění to, co dělá design kvalitním. A toho se ze všech sil držíme.

 • Kvalita funkce

  Neděláme to pro sebe, ale pro vás. A vy to (většinou :) neděláte pro své potěšení, ale sledujete tím nějaký účel, užitek nebo cíl. Ten se snažíme pochopit a svoje snažení k němu upřít. Tak, aby naše práce fungovala a podporovala váš byznys.

 • Kvalita spolupráce

  Respekt, důvěra a dobrý vztah = dobré dílo. Komunikujeme s vámi a konzultujeme. Udržujeme vás v obraze o vývoji vašich projektů a ty zase ve zdravém tempu. Děláme všechno pro to, aby bylo co nejméně chyb a stresu.

Vzájemná rovnováha těchto kvalit přináší dlouhodobou, plodnou, užitečnou a krásnou spolupráci. A o ni nepřestaneme usilovat.

Naši lidé

Posádku tvoří různorodý tým ovládající všechny disciplíny, které vyžadují naše projekty. Zákazníci se setkávají prakticky s každým z nás.

 • Tomáš Kostkan

  Šéf, designer a copywriter

  Centrální mozek firmy, kterou v roce 1995 spolu s Jitkou založil. Multimediální osobnost renesančního rozsahu, řešitel problémů, šiřitel odpovědí na základní otázky brandingu, života, vesmíru a vůbec. Ve volném čase kromě plážového volejbalu a plážového šviháctví provozuje také rockové mesiášnictví.

 • Jitka Slavíčková

  Designer a copywriter

  Spolu s Tomášem stála u zrodu firmy. Osciluje mezi funkcemi vrchního „extroverta“ kanceláře a jejího duchovního vůdce (chcete-li hlavní sektářka :). V její figuře a povaze se kříží a tluče elfská dvorní dáma s poživačným hobitem. Díky znalosti několika kopců a hradů je vyhledávaným firemním tour-guidem.

 • Blanka Hasilová

  Řešitelka speciálních operací

  Odborníci z AnFasu se shodují v tom, že nejlepší nasazení zakázky na koleje je „dát to Blance“. Zvládne totiž to, na co ostatní nejsou dost chytří nebo na to nemají čas. Při přemýšlení si vypomáhá podobně jako Sherlock Holmes virtuozní hrou na housle, při nasazení do akce zase černým páskem v Allkampf-Jitsu.

 • Simona Ušelová

  Designer a copywriter

  Amélie z Montmartru s neustálým úsměvem na tváři, vlídnou náladou a francouzským šarmem. Tato éterická bytost působí jako změkčující element v převážně pánském klubu designerů AnFasu. Milovnice jízdy na skútru – bez ohledu na počasí či vzdálenost. V létě ji to obvykle táhne k polárnímu kruhu.

 • Petr Vorasický

  Designer

  Velký veselý muž, který vyčnívá z davu nejen díky své výšce, ale i originalitě. Šikovný grafik, ilustrátor a šiřitel dobré nálady. Protřelý světoběžník, který se nebojí zkoušet nové věci – jezdí na lehacím kole, plaví se po Labi na parníku, dělá sochařské instalace a nechal se ukecat i k horolezení.

 • Roman Hájek

  Copywriter

  Mistr příběhů, překvapivých point a textů všeho druhu, odborník na žurnalistiku a komunikaci, o kterých co chvíli i přednáší. Národní kladenský obrozenec, nadšenec a písmák. Neúnavně prolézá zapomenuté haldy, z nichž vytahuje na světlo boží nejrůznější kladenské poklady (více na Halda nebo Kladno minulé).

 • Jana Štorkánová

  Chytrá horákyně

  Jana v našem týmu zastupuje prakticko-badatelský typ osobnosti. Umí si poradit a zařídit cokoli kdykoli kdekoli, čímž usnadňuje a rozveseluje život zbytku osazenstva. Janina mimopracovní vášeň je sestavování rodokmenů, noření se do prastarých rukopisů a odhalování nečekaných rodinných propletenců. Nedivili bychom se, kdyby začala psát výpravné romány.