Obchodní podmínky

Doprava a platba

  • Objednané zboží vám zašleme prostřednictvím České pošty.  
  • K ceně zboží připočítáme poštovné a balné podle zvoleného typu platby – 60 Kč při platbě předem a odeslání formou doporučené zásilky nebo 150 Kč při zásilce na dobírku.
  • U zásilek do zahraničí Vám sdělíme výši poštovného e-mailem na základě skutečné ceny podle ceníku České pošty.  
  • Osobním odběr zboží a platba v hotovosti při převzetí je pochopitelně bez jakýchkoli poplatků.

Obecné podmínky

Prodávajícím je společnost AnFas, spol s r. o., Pod Bateriemi 15, Praha 6. Kupujícím je osoba objednávající na stránkách e-shopu anfas.cz.

Ceny uvedené v e-shopu anfas.cz jsou konečné včetně platné sazby DPH.

Prodávající se zavazuje odeslat objednané zboží nejpozději do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. O vyřízení objednávky a odeslání zboží bude kupující informován e-mailem.

Reklamace a vrácení zboží

Na zboží se vztahuje záruční doba v délce 24 měsíců, počítaná ode dne převzetí zboží kupujícím. Při uplatnění reklamace je nutné předložit reklamované zboží, stručný popis závady a doklad o nákupu zboží (daňový doklad), reklamaci je možné podat poštou na adresu prodávajícího.

Kupující má právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Kupující je v takovém případě povinen vrátit zboží v uvedené lhůtě spolu s kopií stvrzenky o zaplacení na adresu prodávajícího, a to na vlastní náklady. Zboží nesmí nést známky používání nebo opotřebení. Kupujícímu vzniká nárok na vrácení kupní ceny zboží, kupující nemá nárok na vrácení poplatků za odeslání zboží (poštovné a dobírka).  

Zpracování osobních údajů

Vyplněním závazné objednávky kupující souhlasí, aby prodávající evidoval osobní údaje kupujícího uvedené v objednávce a užíval je výhradně k účelům souvisejícím s činností prodávajícího. Prodávající se zavazuje neposkytnout osobní údaje kupujícího žádné třetí osobě a chránit tyto údaje před zneužitím. Více zde

Obchodní rejstřík:

Společnost AnFas, spol. s r. o. byla zapsána 5. 4. 1995 do obchodního rejstříku pro Prahu 1, oddíl C, číslo vložky 36468.