Hodinový workshop zdarma

Řešíte zlepšení vaší značky? Potřebujete názor odborníka? Potřebujete si promluvit o komunikaci či vizáži vaší značky, služby, produktu? Neobávejte se ozvat, rádi se vám budeme věnovat.

Nabízíme, že si na vás uděláme hodinu čas. Vyslechneme vás, pomůžeme vám utřídit myšlenky. Rádi vám řekneme náš názor a rádi vše probereme. Možná přijdete na to, že si můžete krásně poradit sami, nebo aspoň zjistíte, jak přemýšlíme a zda by vám to mohlo být užitečné.

Workshopy jsou neformální, ale opíráme se o některé osvědčené postupy a myšlenky, které sdílíme s naším americkým kolegou Marty Neumeierem.

S AnFasem se známe od doby, kdy přeložili The Brand Gap do češtiny. To už je takřka jedno desetiletí. Společně jsme se pak pokusili přinést některé nové marketingové přístupy do Česka a dokonce se pak osobně potkali díky konferenci na toto téma, kterou uspořádali. Co je ale mnohem důležitější, přesvědčili mě, že opravdu dokáží spojit strategii a design - pravý základ brandingu - a využít tuto schopnost při práci pro jejich klienty.

Marty Neumeier, guru brandingu, autor knih Brand Gap, ZAG a Brand Flip

Prosím kontaktujte nás na emailu anfas@anfas.cz 
nebo na telefonu +420 224 222 220. 
Rádi se vám budeme věnovat.