Kodér ~ web developer

Obsazeno

Na tuto pozici teď nikoho nehledáme. Na druhou stranu vždy rádi poznáme nové zajímavé lidi – ozvěte se nám.

Hledáme kolegu technicky zdatného kodéra developera. Jasně, požadujeme to, co všichni: Znalost HTML, CSS a tak nějak standardně JS s jQuery. Pro psaní CSS používáme SASS, ale to se kdyžtak doučíte. Hodí se mít povědomí o nástrojích jako je Figma, Photoshop. Aspoň tak, abyste dokázali předložený design grafika proměnit ve web.

Způsob spolupráce: Cca 20h týdně. U nás nebo na dálku, ale s pravidelnými schůzkami (rozhodně zezačátku).

Zkušenosti / praxe: Jasně, měli byste nějakou zkušenost mít, vědět co tvorba webu obnáší a proč jsou některé starší prohlížeče pro developera noční můrou. Ale především oceníme otevřenou hlavu, hlad po vědomostech a touhu sledovat trendy a zkoušet si je na reálných projektech. Web se vyvíjí velmi rychle a rádi bychom, aby tento vývoj stíhali i naši kodéři. Zkušenosti jsme nějaké za svou cestu už posbírali a velmi rádi se o ně podělíme, stejně tak si ale necháme rádi poradit a zkusit něco nového.

Naše webové projekty jsou převážně firemní nebo kulturní prezentace. Nejsme kolbenka a vítáme cokoli, s čím kolega přijde/umí (nebo co ho baví!).

Naše webové projekty pohání systém JellyPot, který nejlépe odpovídá našim potřebám a k jehož vývoji přispíváme. 

Další informace, které by vám mohly dát nějaké vodítko o tom, jak to u nás chodí, najdete na stránce Průvodce pro uchazeče. Text je sice koncipován pro kreativce, ale určitě stojí za pozornost kapitoly o hodnocení a vůbec o přístupu naší firmy. Třeba to poskytne nějakou informaci o atmosféře u nás?

Pokud máte o spolupráci zájem, prosíme, napište nám na prace@anfas.cz.

Máte-li zájem, pak:

Pošlete email s nějakou informací o vás, ideálně s odkazy na realizované práce. Do předmětu prosím napište KODER / Jméno Příjmení, v těle zprávy pak:

  • Jméno, Příjmení
  • Telefon a časy, kdy Vás můžeme kontaktovat

Mail prosím odešlete na adresu prace@anfas.cz

Děkujeme za dodržení těchto formalit, pomůže nám to nezatratit se v komunikaci.

Těšíme se na Vás.

PS: Pokud souhlasíte, abychom si u nás uložili vaše osobní údaje a portfolio pro případnou pozdější komunikaci, prosím napište někam k životopisu: Souhlasím s tím, aby společnost AnFas spol. s r.o. uchovala a zpracovala mé osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu. Zároveň souhlasím s jejich uchováním v personální databázi výše jmenované společnosti po dobu 5 let za účelem případného získání zaměstnání.