IT ~ správce stanic

Schováno

Pokud jste na tuto stránku narazili, omylem jste našli archivovaný inzerát. Na tuto pozici teď nikoho nehledáme.

Částečný úvazek / brigáda. Hledáme trpělivého, pozorného a spolehlivého kolegu, který by nám pomáhal „honit duchy“ na našich pracovních stanicích. A šetřil tím nervy designérů a grafiků.

Máme cca 15 počítačů, z čehož je 10 grafických stanic (běžná PC s Windows 7, Adobe Creative Suite 6, MS Office a tak). Předpokládáme cca 2x týdně pravidelnou návštěvu pro řešení problémů a údržbu + možnost zasahovat i v akutních případech. Vedle všemožných oprav a aktualizací potřebujeme také vedení IT dokumentace. Očekáváme znalost MS Office, vítáme všechno ostatní (HTML, CSS, Adobe).

Jsme dost technicky zaměření, takže pokud se jakýkoli náš kolega ukáže samostatný, šikovný a iniciativní, rádi mu dáme příležitost na dalších projektech. Práce máme pořád hodně :)

Máte-li zájem, pak:

Na prace@anfas.cz nám pošlete svůj životopis s fotografií. Jako předmět mailu dejte IT/Jméno Příjmení. V těle mailu prosím napište váš telefon a čas, kdy vám nejvíce vyhovuje, abychom vás kontaktovali. A přidejte, kolik času týdně byste nám mohli / chtěli věnovat. A samo sebou nezapomeňte přiložit zmíněný životopis s fotografií.

Děkujeme a těšíme se na vás!